Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 12 din 16
    Unregistered Oaspete

Implicit Ce stiti de maternitatea din brasov

buna,m-am gandit sa vorbim un pic despre maternitatea din brasov
    as ca le rog pe cele care au nascut in maternitatea din brasov sa ne spuna si noua cum este.
    multumesc pup

Unregistered Oaspete

Implicit Re: Ce stiti de maternitatea din brasov

Buna. E adevarat ca acea clinica din Brasov- Eva, este foarte renumita, dar in ultimul timp, din cauza alergaturii continui dupa bani a doctorilor, din pacate, au transformat actul sacru al nasterii intr-o afacere. Cunosc personal 3 mamici care nu aveau absolut nici o problema medicala, s-au dus la Eva pentru a naste natural, in apa si li s-a facut cezariana. Pentru medici e mai usor sa taie, astfel nastrerea dureaza putin, ei iau banutul gros, sunt siguri ca nu le strici week-end-ul si ca nu asteapta o zi si o noapte pana se hotaraste bebe sa vina pe lume.
    Personal va recomand maternitatea Isis din Constanta. Am auzit numai lucruri bune si am si eu de gand sa nasc acolo, cu ajutorul lui Dumnezeu.
    Doamne ajuta!

Unregistered Oaspete

Citat Citat din Unregistered Vezi post
    buna,m-am gandit sa vorbim un pic despre maternitatea din brasov
    as ca le rog pe cele care au nascut in maternitatea din brasov sa ne spuna si noua cum este.
    multumesc pup
    Imi cer scuze ca intervin asa dar sunt barbat si sotia mea a nascut la brasov.Sincer pentru uni e bine pentru alti e rau ca in romania

danielaghe este offline Membru
    Data inscrierii
    iunie 2010
    Varsta
    26
    Replici
    2

buna sunt noua pe acest forum si as vrea sa stiu si eu cine a nascut in maternitatea din brasov cateva pareri ca si eu voi naste tot acolo si nu siu nimik si daca imi puteti spune si ce doctori sunt buni

vasseva este offline Membru
    Data inscrierii
    iunie 2010
    Varsta
    35
    Replici
    1

Citat Citat din danielaghe Vezi post
    buna sunt noua pe acest forum si as vrea sa stiu si eu cine a nascut in maternitatea din brasov cateva pareri ca si eu voi naste tot acolo si nu siu nimik si daca imi puteti spune si ce doctori sunt buni
    salut daniela
    nu trebuie sa-ti faci griji in privinta nasterii la maternitate.Conditiile sunt foarte bune si din proprie experienta iti spun ca toata lumea este foarte amabila. Daca doresti numele medicului cu care eu am nascut eu sunt convinsa ca vei fi super multumita de el.scrie-mi in cete luni esti si iti mai dau si alte informatii legate de maternitate daca doresti

adelinuta este offline Membru
    Data inscrierii
    iunie 2011
    Varsta
    33
    Replici
    3

Buna fetelor, as dori sa nasc la maternitatea din Brasov.Ce stiti de maternitate? Doctorul meu este Gliga Flaviu, sunt insarcinata in 26 saptamani si am fost de cateva ori la dansul, pana acum sunt multumita de el, este interesat de pacientele lui, profesionist , un doctor de incredere , eu plec de la el multumita si linistita.Inca nu am stabilit cu el detalii despre nastere, ultima data am fost la morfofetala in mai.Insa in iulie am de gand sa pun intrebari referitoare la nastere.
    As dori sa aflu parerile voastre despre maternitate, conditii, si daca mai e cineva care merge la Gliga....ar fi minunat
    Va pup

balan roxana este offline Membru
    Data inscrierii
    martie 2011
    Varsta
    37
    Replici
    2

Eu am nascut cu el primul copil si am fost ft multumita. Acum sunt din nou insarcinata, urmeaza sa nasc in octombrie.
    La prima sarcina a asistat, apoi venea cel putin o data pe zi sa vada cum ma simt.

negreanu.f Avatar
    negreanu.f este offline Membru
    Data inscrierii
    august 2011
    Replici
    8

Am o prietena foarte buna care a nascut la maternitate privata in brasov, la regina maria si a zis ca sunt conditii foarte bune si doctori foarte buni acolo.

oaki este offline Membru
    Data inscrierii
    septembrie 2012
    Varsta
    33
    Replici
    8

Implicit Raspuns: Ce stiti de maternitatea din brasov

Jegoasa , adevarat focar de infectii si personal de toata jena

Iuliacris este offline Membru
    Data inscrierii
    martie 2013
    Replici
    4

Cine a nascut recent acolo, care sunt conditiile?
    Oricum, parerile sunt impartite...

oaki este offline Membru
    Data inscrierii
    septembrie 2012
    Varsta
    33
    Replici
    8

Citat Citat din Iuliacris Vezi post
    Cine a nascut recent acolo, care sunt conditiile?
    Oricum, parerile sunt impartite...
    Eu am nascut in noiembrie si am postat ca este de toata jena maternitatea ( mizerie, o toaleta la multe gravide, un dus la 2 etaje si personal medical care mai bine ar face altceva decat sa nenoroceasca oameni. Doctorita mea la care am cotizat 9 luni si care si-a primit " atentia " aproape m-a omorat pe mine si pe copil) . Exact ca in reportajul de la kanal d . E alegerea fiecarei mamici unde isi aduce pe lume bebelusul, in functie si de posibilitati. eu daca stiam ce e acolo, mai bine nasteam acasa.

madi este offline Membru
    Data inscrierii
    martie 2013
    Varsta
    31
    Replici
    1

Buna. Sunt noua pe acest forum. Am 29 sapt si trebuie sa nasc la sf lui mai. Si eu as vrea sa nasc la maternitate, dar dupa ce am citit parerile de pe acest forum sincer nu stiu la ce sa ma astept, sunt ingrozita.
    Am o prietena care a nascut ieri la materninate si dupa ce voi putea vorbi cu ea sa-i pui tot felul de intrebari voi reveni cu un comentariu legat de toate curiozitatile noastre din materniate.
    Sunt la dr.Preda Gheorghe. Puteti sa-mi spuneti pareri despre acest medic. Mie mi se pare ok, dar as fi vrut sa aud si alte pareri despre acest medic.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte Similare

1. Mamici din Brasov?
    De corynica in forum Clubul burticilor
    Replici: 519
    Ultima replica: 20 sep 2014, 23:42
  2. Clinica Eva Brasov si Epidurala
    De mamarutza in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 36
    Ultima replica: 26 dec 2013, 16:16
  3. Ce stiti despre dr LAURA LEONTE de la maternitatea Giulesti din Bucuresti?
    De Noisette in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 1
    Ultima replica: 03 mar 2013, 21:37
  4. Gradinita limba germana Brasov
    De anka_km in forum Copilul de gradinita
    Replici: 2
    Ultima replica: 18 ian 2012, 12:45
  5. O parere despre Clinica Eva din Brasov
    De Finutza in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 2
    Ultima replica: 08 nov 2008, 15:20

Bookmarks