Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 12 din 22
    quelle Oaspete

La doctor Care ginecologi sunt buni din Brasov

Am si eu nevoie de recomandari referitor la ginecologi buni din Brasov
    Vreau sa va intreb daca stiti ceva despre dr. Dumitrache Anca, cum este la consultatii, daca isi da interesul, si daca vine la nastere. Sunt programata in aprilie la ea insa nu stiu cum este pentru ca nu am mai fost niciodata la ea.

Sonia Oaspete

Implicit Re: Care ginecologi sunt buni din Brasov

Nu stiu nimic concret despre dr. Dumitrache.
    Dar din auzite, cica ar fi buna, eu cunosc si ti-as recomanda-o pe dr. Antonya Livia. eu la ea merg si este foarte de treaba, are rabdare sa explice tot ce te intereseaza.

Am inteles ca si la nasteri este ca lumea. Este tanara si are rabdare foarte mare cu pacientele. Luni , am fost la control si mi-a facut ecograf. am fost cu sotul meu si am intrebat-o daca poate sa intre si el sa vada bebele la ecograf si l-a primit si spre surprinderea mea i-a explicat si lui tot ce se vedea ca la ecograf, parca el ar fi fost pacientul ei. s-a purtat nemaipomenit.

Are cabinet la Ginemedica, Cristadent si la Clinica Eva (asta noua care s-a deschis acum).
    au mai fost la dr. Antonya si cateva colege de-ale mele care tot au incercat la diferiti doctori si nu au fost multumite si le-am spus de doctorita mea. s-au dus si au fost super multumite.
    Ma bucur ca am ajuns pe mainile ei si ma bucur ca mai sunt si doctori care se poarta normal cu pacientii. Eu am ajuns din intamplare la ea (trebuia sa merg la recomandarea cuiva, la dr. Ciobanu si era in concediu si asa am ajuns la dr. Antonya).

Eliza Oaspete

am si eu prietene care au nascut cu dna dr. Dumitrache si nu am auzit decat cuvinte de bine. stiu ca vine la nastere si se poarta frumos, isi ajuta pacientele.
    de altfel am inteles ca este si o dr buna.

Clara Oaspete

dragi burtici, despre fiecare dr veti auzi pareri si bune si rele. pt unii dintre ei predomina cele bune (sau cele mai putin bune) dar in mod sigur veti auzi si persoane care nu au fost multumite de cine stie ce.
    eu cred ca un dr bun este acela care ne face bine. mult succes cu doctorii pe care i-ati ales!

karmara Oaspete

Question Re: Care ginecologi sunt buni din Brasov

Buna ziua, am si eu o intrebare.
    A fost cineva la dr. Corocleanu Manole (are cabinet la Ginemedica din cate am inteles) sau a auzit ceva despre dansul...o parere?

rebeca este offline Membru
    Data inscrierii
    august 2009
    Replici
    1

Dragele mele,
    Va dau un sfat...nu mergeti la dr. Bisoc de la clinica Eva...Chiar daca prima impresie e buna veti descoperi ulterior ca e repezit si il cam sperie femeile cu probleme ginecologice mai serioase pentru ca, se pare, nu are destula experienta sa le rezolve...
    In alta ordine de idei...unei prietene i-a spus, dupa 2 controale ecografice la interval de citeva zile, ca sarcina s-a oprit in evolutie si a trimis-o sa faca chiuretaj pentru eliminarea acesteia. In ziua urmatoare prietena mea s-a dus la alt medic care a descoperit ca sarcina era in continuare in evolutie, se vedeau pulsatiile cordului si totul era in limitele normalului. Acea sarcina isi continua evolutia si in prezent, la o aproape doua luni dupa ce un doctor care nu ar trebui sa fie doctor era sa-i puna capat...

danielaghe este offline Membru
    Data inscrierii
    iunie 2010
    Varsta
    25
    Replici
    2

wof greu mai e in tara asta cu doctorii si eu tre sa nasc la maternitatea din bv si nush la ce doctor habar nu am eu am doctorita particulara si nu pot naste cu ea ca e departe clinica daca imi puteti recomanda pe cine cu care ati nascut si e bun si vreau sa asiste si la natere

camis este offline Membru
    Data inscrierii
    ianuarie 2011
    Varsta
    39
    Replici
    1

Buna fetelor,
    Vrea sa va intreb daca stiti ceva despre dna. dr. Musetescu Marieta din Brasov?
    Va multumesc!

andrea28 Avatar
    andrea28 este offline Membru
    Data inscrierii
    decembrie 2010
    Varsta
    25
    Replici
    461

ce stitii despre APOSTOL PETRINA dc ginecolog bv,eu imi fac ecografiile toate la ea si o sa nasc tot cu ea

Addaly Avatar
    Addaly este offline Membru
    Data inscrierii
    octombrie 2010
    Varsta
    30
    Replici
    865

Citat Citat din andrea28 Vezi post
    ce stitii despre APOSTOL PETRINA dc ginecolog bv,eu imi fac ecografiile toate la ea si o sa nasc tot cu ea

Buna, din pacate nu am auzit lucruri f bune despre ea...
    In cazul in care te intereseaza un doctor cu adevarat bun, care nu-i ciubucar si care-si da interesul pentru fiecare pacienta a lui, ti-l recomand pe Iacovache Tudor. Cand eram in 3-4 saptamani m-au vazut 3 doctori si toti 3 imi spuneau ca e sarcina oprida din evolutie, ba ca e chist, ba ca e sarcina ratata. Dr. Iacovache a fost singurul care a vazut ca fetita mea este in evolutie.

Iti urez succes si nastere usoara!
    Andrada, 27 ani, Brasov, 30 Aprilie 2011 - ORA 00:40 - 3350 gr si 51 cm Samira Maria
    NASTERE NATURALA

ANDAP Avatar
    ANDAP este offline Membru
    Data inscrierii
    februarie 2011
    Varsta
    33
    Replici
    3.469

Citat Citat din quelle Vezi post
    Am si eu nevoie de recomandari referitor la ginecologi buni din Brasov
    Vreau sa va intreb daca stiti ceva despre dr. Dumitrache Anca, cum este la consultatii, daca isi da interesul, si daca vine la nastere. Sunt programata in aprilie la ea insa nu stiu cum este pentru ca nu am mai fost niciodata la ea.
    Draga mea, vezi ca mai exista un topic pe tema asta si e ceva mai detaliat.
    uite limk-ul, dc vrei..
    http://www.sarcina-nasterea.ro/forum...in-brasov.html

pupici

Camasi de noapte pentru alaptat in culori vii si imprimeuri vesele la preturi incepand cu 37 de lei
    http://www.mamialapteaza.com

dalina este offline Membru
    Data inscrierii
    mai 2011
    Replici
    6

ginecologi buni
    grea intrebare
    regeny-mincinis las .....
    moldovan ionel - nenorocit- ar trebui sa iasa la pensie
    badea cristian ( nu e ginecolog ) - macelar

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte Similare

1. Replici: 14
    Ultima replica: 02 dec 2013, 14:05
  2. Medici ginecologi buni in craiova.
    De tweety26 in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 2
    Ultima replica: 24 ian 2013, 19:32
  3. Medici ginecologi buni la Medlife
    De Alexutza12 in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 4
    Ultima replica: 28 sep 2012, 16:15
  4. Care sunt semnele ovulatiei?
    De Sarcina si nasterea in forum Discutii la articole
    Replici: 0
    Ultima replica: 30 iul 2009, 08:21
  5. Care sunt avantajele alaptarii la san?
    De Sarcina si nasterea in forum Discutii la articole
    Replici: 0
    Ultima replica: 30 iul 2009, 06:52

Bookmarks

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •