Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 12 din 22
    Sara Oaspete

Implicit Despre magazinele de gravide

Poate e util pentru viitoarele mamici, eu vedeam o gramada de astfel de magazine pana sa fiu gravida, acum nu mai vad nici-unul ... Mi-a zis o amica ca a vazut un magazin de gravide in Mall Vitan si sunt reduceri, la juma de pret. Cine mai stie magazine de gravide in Bucuresti, ma intereseaza pantaloni de blugi cu elastic.

ioana Oaspete

Implicit

eu cand am fost insarcinata am gasit fff greu asa pantaloni

Bia Oaspete

Implicit Magazin de gravide pe Mosilor

pe mosilor la intersectie cu eminescu e un magazin de gravide.
    Eu cat am fost gravida nu am purtat haine gravide speciale, blugi i-am putut inchide toata sarcina doar bluze am purtat gen babydoll , nici macar nu gaseam marimea mea la magazine de gravide
    Ultima editare de lovelife : 20 feb 2012 la 10:19

Rodica Oaspete

Implicit Pe mosilor magazin de gravide

pe mosilor la intersectie cu eminescu e un magazin de gravide.
    Eu cat am fost gravida nu am purtat haine speciale, blugi i-am putut inchide toata sarcina doar bluze am purtat gen babydoll , nici macar nu gaseam marimea mea la magazine de gravide

Oana Oaspete

Implicit

in Bucuresti este un magazin la Sf Gheorghe (la capatul tramvaiului) dar n-au haine asa frumoase, oricum puteti sa incercati
    mai sunt in magazinul Obor: la Siliana la parter si la etaj e un magazin (de acolo mi-am luat blugi pt gravide)

Unregistered Oaspete

Implicit Re: Despre magazinele de gravide

Daca vrei haine de gravide frumoase, de calitate si care sa arate a haine, nu a carpe, poti merge la magazinul Faire Dodo MATERNITY din Calea Dorobantilor, in blocul cu magazinul Adidas.
    e o alegere f buna !

vanesa Oaspete

Citat Citat din Unregistered Vezi post
    Daca vrei haine de gravide frumoase, de calitate si care sa arate a haine, nu a carpe, poti merge la magazinul Faire Dodo MATERNITY din Calea Dorobantilor, in blocul cu magazinul Adidas.
    e o alegere f buna !
    Eu zic sa incercati si online pe marialetitia.ro. De acolo mi-am luat inainte de sarbatori niste rochii foarte foarte frumoase la niste preturi de bun simt. oamenii de acolo au fost foarte draguti. Mi-au adus acasa mai multe marimi ca sa ma pot proba. am fost foarte foarte multumita.

Unregistered Oaspete

Am fost si eu la magazinul Faire Dodo Maternity..minunate haine si de calitate! M-am uitat si pe site fairedodo.com si am vazut o multime de haine frumoase pe care le-am vazut in realitate in magazin si din care mi-am si luat..o rochita pentru cununia civila si pantaloni pentru serviciu si o pereche de jeans ...foarte ok magazinul !

Bianca R este offline Membru
    Data inscrierii
    mai 2009
    Varsta
    34
    Replici
    1

Vanesa ai avut dreptate. Sunt superbe hainele de la marialetitia. Ce mi-a placut cel mai mult a fost ca nu a trebuit sa mai alerg prin magazine. Am comandat mi-au adus acasa mai multe, le-am probat si am luat ce am vrut. Foarte interesanta ideea. Din pacate nu aveam suficienti bani acasa sa iau tot ce mi-a placut. Dar saptamana viitoare voi comanda din nou. Abia astept! Blugii pentru gravide sunt foarte frumosi! Cred ca o sa imi iau 2 perechi. Va pup!

Unregistered Oaspete

Citat Citat din Bianca R Vezi post
    Vanesa ai avut dreptate. Sunt superbe hainele de la marialetitia. Ce mi-a placut cel mai mult a fost ca nu a trebuit sa mai alerg prin magazine. Am comandat mi-au adus acasa mai multe, le-am probat si am luat ce am vrut. Foarte interesanta ideea. Din pacate nu aveam suficienti bani acasa sa iau tot ce mi-a placut. Dar saptamana viitoare voi comanda din nou. Abia astept! Blugii pentru gravide sunt foarte frumosi! Cred ca o sa imi iau 2 perechi. Va pup!
    Tocmai am vazut ca s-a deschis un nou magazin online dedicat gravidelor si copiilor. Vad ca produsele sunt importate din Marea Britanie si au preturi excelente. Unele produse au si pretul original pe ele, care e destul de mare. Eu zic sa aruncati o privire.

Unregistered Oaspete

Citat Citat din Unregistered Vezi post
    Tocmai am vazut ca s-a deschis un nou magazin online dedicat gravidelor si copiilor. Vad ca produsele sunt importate din Marea Britanie si au preturi excelente. Unele produse au si pretul original pe ele, care e destul de mare. Eu zic sa aruncati o privire.
    Am uitat de adresa

3 suisses.ro, un alt magazin online unde au ceva haine pentru gravide este AmaFashion.ro, din pacate stau mai prost cu stocurile
    Ultima editare de lovelife : 20 feb 2012 la 10:13

Unregistered Oaspete

Scuze! Am si eu o intreabare? Sunt second hand sau sunt din colectia 2000? Ca asa arata! Oricum cine vrea sa cumpere va gaseste sigur! Dar cred ca in sfarsit putem si noi sa ne imbracam cu niste haine frumoase, care sa arate noi si frumoase! Succes oricum!

Puteti incerca sa vedeti haine pentru gravide aici LaRedoute.ro si aici Quick24.ro
    Ultima editare de lovelife : 20 feb 2012 la 10:12

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte Similare

1. Magazinele online pentru copilasi
    De Ana Cristina Moraru in forum La cumparaturi
    Replici: 0
    Ultima replica: 11 iul 2013, 11:50
  2. Gravide cu trombofilie
    De Betty35 in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 2
    Ultima replica: 03 feb 2013, 18:07
  3. Replici: 44