Rezultate de la 1 la 4 din 4
    Ralu Oaspete

Implicit Ce creme pentru contur ochi imi recomandati?

Fetelor recomandati-mi si mie o crema de ochi/gel, dar sa fie buna, sa am ochii luminosi, ca de riduri nu prea ma plang. Daca totusi utilizez o crema de ochi pentru riduri e prea curand, pentru ca la mine nu sunt vizibile decat foarte putin cele de expresie (rad mult :P )?

Jeni Oaspete

Implicit

Eu am mai utilizat tot felul de geluri bune de nimic, pentru ca tocmai asta au facut: nimic :'( . Vreau ceva care sa faca diferenta, m-am gandit si la pret si cred ca pot sa trec de aceasta bariera financira care ma limiteaza :P. Daca imi cumpar ceva vreau sa fie bun, dar bun, nene :P .
    Tu ce probleme ai la ochii, cearcanele? ca eu cu asta ma bat :P
    Si uneori ii simt foarte obositi, dar asta poate fi trecut pe fondul orelor nesfarsite petrecute in fata calculatorului :fluierat: Dac vreuna din cremele pe care le utilizezi tu, te multumeste extrem vreau si eu, pentru ca vreau sa fiu incantata

Aureliea Oaspete

Implicit masaj cu ulei de migdale

Fetele eu am incercat masaj (de 40 de ori circular pe fiecare ochi) cu ulei de migdale sau pur si simplu vitamina E. Cearcane, riduri ..se duc toate. Dar trebuie facut cu simt de raspundere cam vreo 2-3 saptamani pentru a vedea rezultatele. Dar sincer la cearcanele mele!! Am avut un soc vazand cat de bine aratam dimineata. O fata fara cearcane este o minune... :'(
    Ah. Pentru persoane cu ten gras (ca mine) masajul se face doar de 3 ori pe saptamana si se pune foarte putin ulei pe buricul degetelor (de fapt aratatoru).
    Daar este munca suplimentara si la sfarsitul zilei vreau doar sa ma arunc in pat. Asa ca o sa incerc si eu crema de la Bioderma. Am incredere in produse. Hm...mai intai. Cat de scumpa este?

Data inscrierii
    ianuarie 2010
    Varsta
    27
    Replici
    5

Implicit Re: Ce creme pentru contur ochi imi recomandati?

Iti recomand crema EUCERIN Aquaporin Active, e foarte buna pentru reducerea cearcanelor. Eu au comandat-o de la o farmacie online. Uite prospectul, sa te lamuresti: EUCERIN Aquaporin Active Ochi x 15 ml | Cumpara online.

Subiecte Similare

1. clinici private timisoara, care e cea mai buna si ce medic imi recomandati?
    De alexandrina in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 6
    Ultima replica: 27 sep 2012, 13:48
  2. Ce medici recomandati pentru urmarirea sarcinii?
    De Unregistered in forum Medici, cabinete si spitale
    Replici: 52
    Ultima replica: 08 iun 2012, 11:48
  3. creme si uleiuri pentru vergeturi??
    De gabriela2009 in forum Sarcina
    Replici: 2
    Ultima replica: 07 iul 2010, 11:16

Bookmarks

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente