Rezultate de la 1 la 6 din 6
    denyyy este offline Membru
    Data inscrierii
    septembrie 2012
    Varsta
    20
    Replici
    19

Implicit secretie alba in sarcina??????????

buna din nou fetelor, cam de o saptamana am o secretie alba lipicioasa si cremoasa abundenta si ffff urat mirositoare, mai am putin si ma mut la dus ca imi fac baie intruna, am vazut niste discuti la gravidute ca asa se mai intampla in timpul sarcinii, voi ce credeti? asa o fi?? da doamne, docamdata sunt stresata de tot ce se intampla cu mine, simt prea multe schimbari cu corpul meu si mie greu ca nu pot sa ajung la doctor pana luna viitoare, da daca stiti voi ceva legat de aceste secretii va rog sa imi spuneti, va pwp si iertatima ca va tot bombardez cu intrebarii dar nam pe cine sa intreb pwpici

Tami Avatar
    Tami este offline Minunile exista!
    Data inscrierii
    august 2011
    Replici
    30.843

Implicit Raspuns: secretie alba in sarcina??????????

Citat Citat din denyyy Vezi post
    buna din nou fetelor, cam de o saptamana am o secretie alba lipicioasa si cremoasa abundenta si ffff urat mirositoare, mai am putin si ma mut la dus ca imi fac baie intruna, am vazut niste discuti la gravidute ca asa se mai intampla in timpul sarcinii, voi ce credeti? asa o fi?? da doamne, docamdata sunt stresata de tot ce se intampla cu mine, simt prea multe schimbari cu corpul meu si mie greu ca nu pot sa ajung la doctor pana luna viitoare, da daca stiti voi ceva legat de aceste secretii va rog sa imi spuneti, va pwp si iertatima ca va tot bombardez cu intrebarii dar nam pe cine sa intreb pwpici
    Daca miroase este probabil o infectie, mergi la medic!

denyyy este offline Membru
    Data inscrierii
    septembrie 2012
    Varsta
    20
    Replici
    19

da miroase fff urat, mam mutat in cada hahahaahahahah, o sa ma duc ms de msj pwp

Data inscrierii
    septembrie 2012
    Varsta
    24
    Replici
    5

BUNA draga .si eu am patit ceva de genul tau ....medicul mia sp k e candida si mia dat tratament cu ovule si la sot ceva pastile .si nui indicat sa te speli intruna sa te muti in dus cel putin mie asa mia sp medicul ,eu as putea sa iti sp numele la ovule insa e mai bine sa te duci la medic si sa iti faca o analiza pentru a sti exact ce tratament iti e potrivit ,nu vreau sa te sperii insa de acum in colo tot ai sa te lupti cu secretiile astea .eu din 2009 de la prima sarcina ma tot lupt trece si iar apare mai ales in timpul sarcinii ,,asa k burticuta draga mergi la medic....saricna usoara iti doresc

Data inscrierii
    septembrie 2012
    Replici
    2

Buna! Si eu am patit la fel si dr mi-a zis ca e candida si am facut tratament cu ovule si mi-a trecut definitiv.
    Cel mai bine mergi la dr sa iti ia o lama, nu lua tratament dupa ureche, mai ales in sarcina, sa nu il afecteze pe bebe.
    Multa sanatate!

Liviutza este offline Membru
    Data inscrierii
    octombrie 2012
    Varsta
    20
    Replici
    14

buna.....am avut si eu secreteie si mai am din cand in cand..........am fost la medicul meu ginecologic si i_am spus de aceasta secretie insa el mi_a spus ca e cv normal la o femeie insarcinata sa aiba secretie si nu mi_a sugerat tratament insa mi_a spus ca pot sa folosesc ceai de musetel.;sa fac baita in ceai de musetel sau sa ma spal.;;sincer pe mine ma ajutat foarte mult si in schimb folosesc si crema bio de musetel pt burtica si sani.ceaiul de musetel e sanatos............akm fiecare ginecolog are parerile lui unu spune ca nu e niki o probl sa iei medicamente in timpu sarcinii altu ca e probl;eu am mers pe conceptia asta...........cu ceva ani in urma cand nu se stia asa mult de ginecologi si de atatea ,viitoarele mamici luau ceaiuri si nasteau copii foarte sanatosi nu cum se nasc akm din ce in ce mai multi copii au cate o problema.voi cedeti ca si pastilele astea sunt atat de bune?sunt bune dar nu cand sunt doi.poate la mamica ii face bine,in schimb la bebe poate ii face rau.faci cum vrei dar poti incerca si cu ceai..............va doresc o sarcina usoara la fel cum e a mea

Subiecte Similare

1. Hematii in secretie vaginala heeeelp!
    De andreea2014 in forum Sarcina
    Replici: 0
    Ultima replica: 11 dec 2013, 17:07
  2. Prajitura ALBA CA ZAPADA
    De corynica in forum Din bucatarie
    Replici: 2
    Ultima replica: 09 ian 2012, 01:57
  3. Mamici din Alba-Iulia
    De corynica in forum Clubul burticilor
    Replici: 0
    Ultima replica: 03 feb 2011, 21:05
  4. Secretie vaginala normala